м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

UTG виконала реконцепцію ТРЦ Sofia Mall

Реконцепція торгових центрів актуальна завжди, а особливо її роль зростає у кризові періоди. Компанія UTG ось уже понад 20 років є лідером на ринку торгівельної нерухомості України, виконавши понад 1300 консалтингових проектів, левову частку з яких займають концепцій торгових центрів. Не припиняється ця робота і зараз. Наразі експерти компанії виконали реконцепцію київського ТРЦ Sofia Mall загальною площею 13 000 м2. Об’єкт було відкрито у 2021 році в одному з густонаселених районів столиці – Софіївській Борщагівці, і на момент запуску це був спеціалізований меблевий торговий центр. В результаті багатостороннього аналізу з урахуванням локації та потоків потенційних відвідувачів було ухвалено рішення змінити формат об’єкта. При цьому компанія UTG виступила як розробником концепції, так і ексклюзивним брокером проекту.

В результаті реконцепції дворівневий Sofia Mall, розташований по проспекту Героїв Небесної Сотні, 24/83 перетворюється з меблевого на торгово-розважальний центр орендною площею 11 000 м2. Якірними орендарями оновленого ТРЦ стануть супермаркет «Сільпо» площею 3000 м2, дитячий розважальний центр на 1000 м2, а також популярний ресторан. За підрахунками аналітиків компанії UTG, зміна концепції об’єкта призведе до значного зростання потоків відвідувачів з прилеглих 7 нових багатовповерхових житлових комплексів де проживає понад 73 664 чоловік, а враховуючи ще квартали які будуються, протягом наступних років ще можна додати 28 420 мешканців. Окрім цього, завдяки вдалій локації, біля ТРЦ знаходиться зручне транспортне розв’язування, яке дозволяє швидко дістатися Sofia Mall як власним авто, так і громадським транспортом. Наприклад, прямо біля торговельного центру знаходиться зупинка п’яти маршрутів громадського транспорту, а час їзди від станції метро Житомирська займає близько 13 хвилин.

Безумовно, реконцепція Sofia Mall дасть «нове життя» об’єкту, підвищить його конкурентоспроможність та привабливість в очах як відвідувачів та орендарів. Також відбудеться збільшення часу перебування у ТРЦ завдяки популярних магазинів та ресторану. Тим самим зміна формату ТРЦ допоможе досягти покращення трафіку, збільшення товарообігу орендарів та мінімізації вакантності об’єкта.