м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

19 років успіху компанії UTG

Сьогодні компанія UTG відзначає свій День Народження. За 19 років роботи Українська торгова гільдія завоювала імідж провідного гравця на ринку нерухомості. Будучи першим українським і найбільшим на ринку консультантом в сфері комерційної та житлової нерухомості, UTG представила понад 1300 розроблених концепції, агенти компанії здали в оренду 4.7 млн. кв. м площ, було відкрито понад 130 відкритих торгових центрів.
Серед найбільш знакових об’єктів, відкритих при ексклюзивному супроводі можна виділити: ТРЦ Ocean Plaza, Lavina Mall, Smart Plaza Polytech, 101 TOWER, «Піраміда», «Городок», «Даринок», «МОСТ city», GlobalUA, MefaMall і багато інших у всіх областях України. Також багато міжнародних брендів з’явилися в нашій країні саме за сприяння компанії UTG: Marks & Spencer, LC Waikiki, KFC, Suvari, Happylon, Marina Rinaldi, Cinnabon, Michael Kors, s. Oliver, Intimissimi, Calzedonia, Goldenpoint, N.Uno Porter, De Facto, Koton, Top Shop і багато інших.
«Українська Торгова Гільдія» організована в 2001 році Вадимом Непоседовим, його діяльність багато в чому сформувала той ринок, який зараз існує в Україні. Вадим Непоседов, засновник і президент компанії UTG, коментує: «Безумовно, результати роботи UTG говорять самі за себе. Багатий досвід і визнання UTG вітчизняними та міжнародними операторами задають високу планку нашої роботи. UTG користується високою репутацією серед понад 850 своїх клієнтів – найбільших рітейлерів і інвесторів – за надання комплексних рішень, що об’єднують інноваційний підхід, великий ринковий досвід, а також надійність і постійно високий рівень сервісу. Але головне свідчення нашої роботи – це успіх реалізованих проєктів і повторні звернення клієнтів».
У День народження компанія UTG дякує всім замовникам і партнерам за роки спільної роботи і висловлює надію на подальшу співпрацю в реалізації сучасних об’єктів нерухомості.
Євгенія Локтіонова, директор компанії UTG, зазначає: «Успіх в реалізації найскладніших проектів багато в чому є заслугою висококваліфікованих співробітників, професійна і злагоджена робота яких дозволяє постійно підвищувати якість роботи. Ми розвиваємо український ринок і впевнені, що подальші наші проєкти будуть ще більш яскравими і знаковими».