м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Взаємовигідне сусідство

В цей час практично всі гравці ринку торгової нерухомості стикаються зі зниженням відвідуваності. Тому, як вважають експерти компанії UTG, мікс, здавалося б несумісних форматів торгівлі, може допомогти розширити цільову аудиторію і створити синергетичний ефект. Зокрема, Selfridges – відомий універмаг Лондона, за своїм флагманським магазином на вулиці «Оксфорд-стріт» відкрив ринок. Як відзначають в Selfridges, цей прийом є першим у своєму роді для універмагу преміального рівня.
Ринки під відкритим небом раніше були важливою складовою частиною торгівлі, невід’ємною приналежністю міського пейзажу і повсякденному житті мільйонів людей. І в сучасній ситуації вони також можуть залучити великі потоки покупців. За інформацією видання Thegrocer, на ринку від Selfridges під назвою Market on the Mews пропонується широкий вибір продуктів харчування і напоїв, рослин, предметів домашнього ужитку і подарунків, а також розважальні програми та заходи для дорослих і дітей. Такі бренди, як Darlish, Selfridges Bakery, Two Tribes Craft Beer і Assembly Coffee мають тут свої торгові намети. Цей ринок був створений з урахуванням інтересів місцевої громади для залучення відвідувачів і буде працювати кожні вихідні до 20 серпня.
«Наш Market on the Mews пропонує клієнтам зручний вуличний шопінг на відкритому повітрі з вибором продукції від деяких яскравих незалежних лондонських брендів, – сказав Мів Уолл, директор магазину Selfridges. – А програма розваг, що включає живих діджеїв і вуличне мистецтво, додасть радісної атмосфери».