м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Відкриття першого в Дніпрі універмагу NEW YORKER в ТРК Appolo

20 травня в ТРК Appolo відкриється перший в місті магазин німецького бренду NEW YORKER. Міжнародний оператор розміститься на площі 1300 м2 і представить дворівневий універмаг на 1 та 2 поверсі. Договір оренди був підписаний в рамках pеконцепціі другої черги торгового комплексу Appolo брокерами компанії UTG.

Маючи більше 1100 магазинів в 46 країнах, NEW YORKER є однією з провідних компаній в сфері молодої моди. В її асортимент входять власні бренди FSBN, FB SISTER (спортивний і вуличний одяг), AMISU і SMOG (повсякденний і вечірній одяг), CENSORED (нижня білизна і купальники), а також широкий асортимент ACCESSORIES. У NEW YORKER знайдеться відповідний стиль для кожного моменту. Бренд створює враження і заохочує клієнтів бути самими собою, експериментувати і заново винаходити себе знову і знову.

ТРК «APPOLO» радує жителів міста вже більше 10 років. Сьогодні він є одним з найпопулярніших місць для шопінгу та відпочинку городян. ТРК розвивається стрімкими темпами і відкриває нові магазини відомих європейських брендів.