м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Вадим Непоседов увійшов до рейтингу «Топ-25 успішних менеджерів українських компаній»

Засновник та президент компанії UTG Вадим Непоседов увійшов до списку найкращих професіоналів у рейтингу «Топ-25 успішних менеджерів українських компаній». Автором рейтингу є журнал “Власть денег”.

При відборі кандидатів особливу увагу було приділено вмінню керівника знайти ефективні заходи протидії викликам, що постають перед компаніями внаслідок пандемії і змін в бізнес-середовищі, а також здатності знайти єдино правильне рішення в складних ситуаціях. Складаючи топ-25, автори хотіли підкреслити досягнуті позитивні результати, тому представлено найуспішніших українських менеджерів в алфавітному порядку (за прізвищами), без ранжирування за номерами.

Вадим Непоседов, засновник і президент компанії UTG

Понад 20 років досвіду роботи на ринку нерухомості України, понад 100 успішно реалізованих проєктів на ньому, глибоке знання особливостей українського ринку — це все Вадим Непоседов.

Випускник Київського політехнічного інституту, він все своє професійне життя пов’язав з будівництвом і управлінням нерухомістю. Зокрема, безпосередньо під його керівництвом реалізована дуже успішна концепція ТЦ «Метроград» і мережа ТЦ «Квадрат» у Києві.

Маючи багатий досвід і масу успішних проєктів, в 2001 р. Вадим створив компанію UTG («Українська Торгова Гільдія»). Сьогодні вона користується високою репутацією серед найбільших ритейлерів, девелоперів та інвесторів як на локальному, так і на міжнародних ринках. Співробітниками UTG від створення концепції до реалізації об’єкта були запущені такі ТРЦ, як Ocean Plaza, «Глобал UA», Lavina Mall, Smart Plaza Polytech, Smart Plaza Obolon, MEGANOM, New Way і багато інших.

Досягнення компанії UTG і особисто Вадима Непоседова відзначені численними професійними нагородами.