м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ Planeta Mall відкриється перший в Харкові кінотеатр Wizoria

Українська мережа кінотеатрів Wizoria відкриє свій перший флагман в Харкові в торгово-розважальному центрі Planeta Mall.

Як повідомила RAU прес-служба компанії UTG, за сприяння якої було підписано відповідну орендну угоду, новий 7-зальний кінотеатр займатиме площу в 2500 кв. м і стане вже п’ятим для мережі Wizoria в Україні. Його відкриття повинне відбутися одночасно із запуском самого ТРЦ у третьому кварталі 2021 року.

Об’єкт буде оснащено сучасним обладнанням з використанням семиканального цифрового звуку і поляризаційних екранів з металізованим покриттям. Всі зали будуть підвищеної комфортності з відстанню між рядами в 1,4 м і сучасними зручними кріслами. Також на території будуть розташовані кіномаркет і алкобар.

Серед інших новинок в компанії виділяють:

– кіноложі з окремим входом, гардеробними, столиками, туалетом і баром;
– VIP-зал з масажними кріслами;
– перший в Харкові зал з Vibro4D кріслами;
– великий зал з 3D-звуком, лазерною проекцією і екраном розміром 17 м на 9,2 м.

За словами керівника мережі Wizoria Андрія Соколова, Planeta Mall – перспективний та багатообіцяючий об’єкт зі зручною інфраструктурою. «Концепція, дизайн та масштаби ТРЦ дуже близькі до слогану нашої мережі «Відчуй більше». Кожен зал – це сучасний і технологічний простір, що об’єднує однодумців, та дає можливість відвідувачам не просто подивитися кіно, а й провести час з сім’єю і друзями», – підкреслив він.

В свою чергу директор UTG Євгенія Локтіонова зазначила, що розважальна складова все ще є важливою для будь-якого ТРЦ. «В сьогоднішніх реаліях відвідувачі хочуть бачити більше, ніж просто місце для перегляду фільму, тому до вибору кінотеатру ми поставилися з усією серйозністю. В першу чергу нас цікавила концепція та інноваційні пропозиції від партнера. Мережа Wizoria, завдяки сучасному дизайну, передовим технологіям, унікальним для Харкова пропозиціям і різноманітності концепцій залів, стане сильним якірним орендарем, який буде генерувати значний потік відвідувачів і забезпечить високу відвідуваність ТРЦ», – впевнена Локтіонова.

Нагадаємо, перша черга харківського ТРЦ Planeta Mall (попередня назва – Магелан) була введена в експлуатацію ще в 2011 році на вулиці Кільцевий Шлях, 4а, друга – площею 66 000 кв. м – так і не була запущена. Власником ТРЦ був український бізнесмен Анатолій Юркевич, який втратив ТРЦ через борги ВТБ Банку. Після виведення російської фінустанови з українського ринку Фонд гарантування вкладів продав Магелан маловідомій компанії Золота нива за 245,9 млн грн.

За даними сервісу YouControl, ПрАТ «Золота нива 1» зі статутним капіталом в 100 грн було зареєстровано в 2005 році в Харківській області. Основним видом діяльності компанії є вирощування зернових і технічних культур, а засновником вказано Сергія Глобенко, депутата Харківської обласної ради VI скликання.

На початку 2020 року компанія UTG повідомила, що нові власники Магелану ухвалили рішення про глобальну зміну формату торгового центру і його комплексний ребрендинг. В результаті ТРЦ змінив назву на Planeta Mall і розпочав комплексну реконструкцію, в рамках якої об’єкт буде розширено до 70 000 кв. м орендної площі (загальна площа – 110 000 кв. м).

Згідно із затвердженим проектом та концепцією ТРЦ передбачається, що у триповерховому комплексі розміститься більше 120 магазинів та 15 ресторанів. Якірними орендарями Planeta Mall будуть продуктовий супермаркет площею 7000 кв. м, універмаг товарів для дому на 1600 кв. м, дитячий розважальний центр на 3000 кв. м, супермаркет електроніки на 1000 кв. м та семизальний кінотеатр. Поруч з об’єктом також буде обладнано паркінг на 1000 машиномісць.

Источник: RAU