м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ Planeta Mall відкриється магазин PUMA

Спортивний рітейлер Puma буде представлений у харківському ТРЦ Planeta Mall. Загальна площа магазину становитиме 262,3 м2, що дозволить презентувати максимально широкий асортимент спортивного одягу, взуття та аксесуарів бренду. Договір оренди підписаний за сприяння ексклюзивного брокера ТРЦ компанії UTG.

PUMA є одним з провідних світових спортивних брендів взуття, одягу та аксесуарів. З 1948 року PUMA створює інноваційні продукти для найкращих та найшвидших спортсменів світу: від футболу до гольфу, від мотоспорту до бігу. PUMA – це одяг, взуття та аксесуари для заняття спортом, активного відпочинку та повсякденного життя.

Місія PUMA – бути найшвидшим спортивним брендом у світі. Завдяки безкінечному прагненню розвивати спорт бренд позиціонує себе як завжди швидше (Forever Faster). Скоріше – це більше, ніж швидко. Це більше, ніж перемога за будь-яку ціну. Це означає перетворювати складнощі на можливості. Грати. Встановлювати свої правила. Довіряти інстинктам. І перемагати.

Вже у квітні флагманський магазин бренду відкриється у ТРЦ Planeta Mall, який представить найбільший вибір одягу, взуття та аксесуарів для спорту та повсякденного стилю.

Довідка:

Загальна площа Planeta Mall складе 110 000 м ², з яких орендна 70 000 м ². Розташування ТРЦ поруч із гіпермаркетами Metro та «Епіцентр» сприяє створенню потужного торгового кластера, який стане запорукою високої відвідуваності об’єкта.

У Planeta Mall розміститься понад 120 магазинів, 15 ресторанів, вже підписані орендарі: продуктовий супермаркет «Сільпо», універмаг товарів для дому JYSK, дитячий розважальний центр Smile Park, семизальний кінотеатр Wizoria, магазини LPP Group (Reserved, SinSay, House, Cropp) та інші міжнародні універмаги одягу та взуття. У ТРЦ буде представлений найбільший асортимент операторів електроніки серед усіх харківських ТРЦ: Comfy, Фокстрот, Eldorado, також на території буде створено фуд-хол із 25 різноманітними кухнями. Поряд з об’єктом розташована парковка на 1000 машиномісць.