м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ Appolo відкриється перший в Дніпрі універмаг NEW YORKER

У рамках pеконцепції другої черги торгового комплексу Appolo брокерами компанії UTG був підписаний договір з німецьким брендом молодіжного одягу NEW YORKER. Міжнародний оператор розміститься на площі 1300 м2 і представить дворівневий універмаг на 1 і 2 поверсі. NEW YORKER в ТРЦ Appolo стане першим в місті Дніпро.

Маючи більше 1100 магазинів в 46 країнах, NEW YORKER є однією з провідних компаній в сфері молодої моди. В її асортимент входять власні бренди FSBN, FB SISTER (спортивний і вуличний одяг), AMISU і SMOG (повсякденний і вечірній одяг), CENSORED (нижня білизна і купальники), а також широкий асортимент ACCESSORIES. У NEW YORKER знайдеться відповідний стиль для кожного моменту. Бренд створює враження і заохочує клієнтів бути самими собою, експериментувати і заново винаходити себе знову і знову.

За словами керівника проекту компанії UTG Анни Клименко універмаг відомого міжнародного рітейлера підсилить склад орендарів в оновленому ТРЦ Appolo. “NEW YORKER стане сильним оператором для ТРЦ Appolo, що приверне додатковий потік. Один з європейських лідерів в сегменті молодіжної моди допоможе розширити асортимент товарів та зробить об’єкт ще більш привабливим для відвідувачів».