м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

ТРЦ Planeta Mall – на шляху до успішного завершення реновації

У Харківському ТРЦ «Planeta Mall» продовжуються активні роботи з будівництва другої черги. Відкриття заплановано на квітень 2022 року та обсяг виконаних робіт свідчить про успішний процес реконструкції. Концепцію ТРЦ розробила компанія UTG, що вистпупає ексклюзивним брокером проекту.

На будівельному майданчику успішно підходять до завершення фасадні роботи: виконано скління будівлі, встановлені ламелі, оформлюються вхідні групи та проводяться комунікації для освітлення. Найближчим часом заплановано монтаж головної вивіски торгового центру, для якої вже встановили металевий каркас. Паралельно ведуться роботи з інтеграції та встановлення медіа носіїв та технологій, що сприятимуть створенню унікального простору на ринку торгівельної нерухомості.

Усі будівельні сили спрямовані на другу чергу. Уже встановлені сучасні панорамні ліфти та ескалатори, збудовані перегородки лотів, засклені атріуми. Продовжуються роботи з проведення всіх комунікацій, оздоблювальних робіт та внутрішнього оформлення.

Окрема увага приділяється благоустрою території та організації внутрішнього простору, щоб створити максимально зручні та комфортні умови для відвідування, шопінгу та відпочинку. Буде створено пішохідні доріжки, заїзди для машин з усіх боків об’єкту, ландшафтний дизайн. У ТРЦ «Planeta Mall» буде відчинено один із найбільших фуд-кортів міста, облаштовано зони для відпочинку, відкрито улюблені магазини харків’ян.

Нагадаємо, що реновацію першої черги було успішно завершено в липні 2021 року, також ТРЦ отримав акт введення в експлуатацію.

Довідка:

Загальна площа ТРЦ Planeta Mall складе 110 000 м2, з яких орендна 70 000 м2. Поряд з об’єктом облаштовано паркування на 1000 машиномісць. Розташування ТРЦ поруч із гіпермаркетами «Metro» та «Епіцентр» сприяє створенню потужного торгового кластера, який стане запорукою високої відвідуваності об’єкта. На сьогоднішній день за сприяння ексклюзивного брокера компанії UTG вже підписано 75% договорів оренди.