м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Щоб повернути покупців у ТРЦ

Події останніх місяців значно позначилися на відвідуваності торгових центрів. «Споживчі настрої все ще не повернулися до норми, оскільки деякі покупці, як і раніше трохи нервують з приводу відвідування своїх улюблених магазинів і хочуть уникнути натовпу. І, щоб повернути покупців і підвищити їх активність, об’єкти торговельної нерухомості повинні застосовувати різні інструменти», – вважають в компанії UTG. Наприклад, міжнародний девелопер – компанія Hammerson, в портфель якої входять понад 20 торгових центрів по всій Європі, розробила нову функцію веб-сайту Crowd Checker. Основне завдання нововведення – допомога клієнтам в плануванні відвідувань ТРЦ, щоб уникнути скупчення людей.
За інформацією across-magazine, Crowd Checker надає покупцям в режимі реального часу інформацію про те, наскільки популярним є центр у цей час. Для цього кожен бажаючий може подивитися статус зайнятості ТРЦ, заснований на кількості людей, які відвідують центр зараз. За словами Кетрін Маллок, глави відділу обслуговування клієнтів в Hammerson, Crowd Checker є прекрасним засобом для покупців, щоб перевірити наскільки популярним є ТРЦ, перш ніж відвідати його. «Тим самим люди можуть планувати поїздки в ТРЦ, уникати черг, а також бути впевненими у своїй безпеці», – підкреслила вона.
Нова функція має чотири статусу:
«Зараз прекрасний час для відвідування центру»
«Зараз найпопулярніший час для відвідування центру»
«Центр достатньо завантажений прямо зараз»
«Виберіть інший час для відвідування. Центр закритий »
Ця функція вже доступна в таких ТРЦ як: Brent Cross, Cabot Circus і Westquay в Великобританії, а також Les Terrasses du Port у Франції. Незабаром мобільний додаток буде запущено для всіх ТРЦ, якими володіє Hammerson.