м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Ресторан «Сушия» в ТРЦ Ocean Plaza – з турботою про своїх гостей

На другому поверсі найпопулярнішого ТРЦ України – Ocean Plaza ось уже 8 років успішно працює ресторан «Сушия». Цей заклад на фудкорті є найбільшим в мережі, обладнаний комфортними диванами і розрахован на 150 гостей. У зв’язку з карантином в країні, ресторан змушений був тимчасово припинити свою роботу. Але вже 26 червня «Сушия» відчинила свої двері для перших відвідувачів. На даний момент, з урахуванням того, що в залі задіяно тільки 50% посадочних місць, відвідуваність ресторану відносно низька: 20-30% в період ланчу і 10-20% у вечірній час.

У зв’язку з теперішніми умовами, гості стали з обережністю відвідувати ресторани, звикли готувати вдома або віддають перевагу відпочинку на свіжому повітрі, замовляючи їжу через службу доставки. Споживач став більш вимогливим до сервісу і якості страв. «Саме тому, зараз важливо навчати співробітників новим підходам в роботі і покращувати якість сервісу в ресторані, – зазначає директор з маркетингу« Сушия» Світлана Сапсай. – Наприклад, наш бренд-шеф розробив меню, яке містить як улюблені всіма страви (в меню представлено 22 види ролу «Філадельфія»), так і трендові новинки (наприклад, Боул, які особливо припали до смаку гостям). Особливістю нового меню є варіативність вибору ролів, щоб абсолютно кожен гість міг спробувати різні рибні смаки. А родзинкою стало креветочні меню – гордість власного імпорту, прямо з сонячного В’єтнаму», – підкреслює вона.
Крім удосконалень в меню, після відкриття ресторану найбільша увага приділяється безпечності відвідування ресторану. Для цього, за словами керівника, двічі в день у співробітників проводиться температурний скринінг. Крім цього, кожні 2 години здійснюється дезінфекція всіх поверхонь на технологічних процесах, обробляється кухонний інвентар і обладнання. Також в ресторані кожні 2 години проводиться дезінфекція столів, диванів, стільців в залі і після кожного гостя зокрема. За її словами навіть посуд, в якому подаються страви, проходить кілька етапів мийки, а також термічну обробку зі спеціальними миючими засобами в посудомийній машині. Всі співробітники ресторану знаходяться в масках і рукавичках, а офіціанти, крім масок і рукавичок, приймають замовлення в спеціальних захисних окулярах. У залі ресторану встановлені дезінфектори для рук, а на столах розташовані QR-коди, які дають можливість ознайомиться з меню ресторану в електронному вигляді. «Турбота про здоров’я гостей – пріоритет №1 для нас. Тому команда ресторану «Сушия» в ТРЦ Ocean Plaza зробила все можливе для забезпечення безпеки відвідування ресторану, любить і чекає своїх відвідувачів», – підкреслила Світлана Сапсай.