м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Поповнення в Ocean Plaza – відкриття The Body Shop

Британський бренд косметики The Body Shop відчинить двері свого нового магазину в ТРЦ Ocean Plaza в жовтні 2021. Магазин площею 60 кв.м. представить відвідувачам широкий вибір продуктів по догляду за собою, створених на основі інгредієнтів натурального походження. Договір оренди підписаний за сприяння UTG.

The Body Shop – це міжнародний косметичний бренд, який налічує більше 3000 магазинів в 76 країнах світу. Компанія ініціює і підтримує позитивні соціальні та екологічні зміни, активно виступає за відстоювання рівних прав жінок та дівчат.

Завдяки визнанню клієнтів, менше ніж за рік присутності на ринку України бренд створив справжній ажіотаж та відчиняє вже 6-й магазин у рекордно короткі строки.

The Body Shop в Ocean Plaza представить широкий асортимент високоякісних засобів по догляду за шкірою і волоссям, а також продукти для макіяжу, створені на основі інгредієнтів натурального походження, що виготовляються з урахуванням високих етичних стандартів та екологічних норм. Засоби The Body Shop ніколи не тестувалися на тваринах. Вони покликані допомагати жінкам і дівчатам відчувати себе прекрасно, пишатися своїм тілом, впевнено дивитися в майбутнє!

Магазин площею 60 м2 буде розташований на першому поверсі ТРЦ і представить нову концепцію бренду, яка доступна тільки в декількох містах різних країн світу. В інтерактивній «студії активізму» відвідувачі зможуть познайомитися з продуктами і дізнатися, як зробити цей світ більш справедливим. Особливу увагу приділено персоналу – працівники будуть раді запропонувати професійні поради та персоналізовані консультації по догляду за шкірою і волоссям.

Не тільки продукція, а й сам магазин буде створений з використанням екологічних матеріалів. Термооброблена деревина і повторно перероблений пластик допомагає зменшити вплив на навколишнє середовище. Фасад зроблений з алюмінію: цей метал є екологічним, оскільки здатний перероблятися нескінченно, а його виробництво вимагає менше енергії. У магазині також будуть встановлені робочі поверхні, вироблені з повторно переробленого матеріалу, який інакше був би спрямований на звалище сміття.

«Ми знаємо, що українські покупці з нетерпінням чекають на зустріч з культовими продуктами та унікальним шопінгом від The Body Shop, а також з радістю підтримають активістські кампанії бренду. Ми дуже пишаємося тим, що презентуємо в Україні один із найбільш екологічно та етично свідомих брендів косметики у світі», – коментує Альона Жирнова, представник BIOPRO UKRAINE.

The Body Shop – https://www.instagram.com/thebodyshopukraine/