м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

NOVUS активно розширює свою присутність у передмістях Києва

10 квітня 2020 року відбулося відкриття нового магазину NOVUS в с. Нові Петрівці Київської області. На 2 000 м2 торгової площі встановлено 16 кас з яких 5 – для самообслуговування. «Ці складні часи, незважаючи на карантин, дуже актуальні для відкриття продовольчих супермаркетів. Тому далекоглядні рітейлери продовжують свій розвиток», – наголосила старший аналітик компанії UTG Оксана Гаврилевич, побувавши на відкритті магазину NOVUS.
За її словами, цей продуктовий рітейлер одним із пріоритетів свого розвитку на найближчий рік вибрав збільшення присутності в Київському регіоні. Нагадаємо, що на початку поточного року мережа вже відкрила один новий магазин в форматі «Express2» в м. Ірпені, а восени ще один супермаркет Novus в київському ТРЦ« Sky Mall».

IMG_9006.JPG

В цілому, за станом на початок квітня поточного року мережа NOVUS включає близько 43 торгові точки сумарною торговельною площею більше 170 000 м2: 28 одиниць в м. Києві, по одному магазину в містах: Бориспіль, Бровари, Буча, Біла Церква, Черкаси, Рівне , Корець, смт. Новосілки і смт. Нові Петрівці і по два супермаркети в Вишневому, Тернополі, Миколаєві, Ірпіні. Компанія розвиває об’єкти різних форматів площею від 500 до 7 000 м2 (в тому числі – франчайзингові).
Як відзначає аналітик, географічне положення і розміщення фасаду супермаркету в с. Нові Петрівці на дорозі регіонального значення, дозволить обслуговувати потреби не лише найближчих селищ, а й жителів м. Вишгорода, так як мережа в цьому місті ще не представлена.