м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Компанія UTG підписала ексклюзивний договір на брокеридж нового ТРЦ Pokrovsky в Ізмаїлі

Компанія UTG закінчила розробку концепції для ТРЦ Pokrovsky в Ізмаїлі. Новий об’єкт розташований по вулиці Покровська, 46. Його загальна площа становитиме 8 500 м2, з яких орендна – 6 500 м2. UTG виступить ексклюзивним брокером проекту.

ТРЦ Pokrovsky знаходиться біля головного по відвідуваності об’єкта в місті – «Ізмаїльський Центральний ринок». Завдяки локації і зручній транспортній доступності, планована відвідуваність торгового центру складає 7 000 чол. / день.

У рамках концепції UTG, в трьохрівневому ТРЦ будуть розміщені найбільш затребувані серед жителів міста оператори: продовольчий супермаркет, дитячий розважальний центр, магазини товарів для дому, одягу і взуття, косметики, електроніки та інші. Також буде створено підземний паркінг на 78 місць. Відкриття ТРЦ Pokrovsky заплановано на IV квартал 2022г.

 

Довідка:

Компанія UTG створена в 2001 році. За цей час Українська торгова гільдія зайняла лідируючі позиції в консалтингу, брокериджі і управлінні торговельною нерухомістю України. Фахівцями компанії розроблено понад 1300 концепцій об’єктів нерухомості. За роки роботи за участю компанії відкритий кожен другий ТЦ країни і здано в оренду дві третини комерційних площ в Україні загальною площею 4,7 млн. кв. м. UTG користується високою репутацією серед понад 850 своїх клієнтів.