м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Компанія UTG підписала ексклюзивний договір на брокеридж 3 черги і реконцепцію 2 черги ТРЦ «Глобал UA»

Житомирський ТРЦ «Глобал UA» продовжує свій розвиток. Планується створення 3 черги площею 8 000 м2, а також реконцепція 2 черги. Компанія UTG виступить ексклюзивним брокером проекту.

1 черга «Глобал UA» була відкрита в 2008 році, і вже в 2009 була запущена друга черга. ТРЦ є одним з найуспішніших і масштабних проектів компанії UTG, де вона виступила розробником концепції, ексклюзивним брокером і керуючою компанією.

На сьогоднішній день середня відвідуваність «Глобал UA» становить 35 000 чол. / день. Після запуску в експлуатацію третьої черги GBA складе 142 000 м2, з них GLA – 71 000 м2. Завдяки цьому, об’єкт стане найбільшим в Україні серед міст з населенням до 1 мільйона.

Довідка:

ТРЦ «Глобал UA» поєднує в собі якісні архітектурні рішення, багатофункціональність інфраструктури і широту в асортименті послуг, що надаються. На території комплексу працює продуктовий універмаг «Ашан», кінотеатр Multiplex і сімейний центр «Острів пригод», також в ТРЦ розташовані 3 найбільші оператори електроніки і побутової техніки, понад 80 магазинів одягу та взуття, більше 20 магазинів декору і меблів, оператори зоотоварів і фуд -корт.

Компанія UTG створена в 2001 році. За цей час Українська торгова гільдія зайняла лідируючі позиції в консалтингу, брокериджі і управлінні торговельною нерухомістю України. Фахівцями компанії розроблено понад 1300 концепцій об’єктів нерухомості. За роки роботи за участю компанії відкритий кожен другий ТЦ країни і здано в оренду дві третини комерційних площ в Україні загальною площею 4,7 млн. кв. м. UTG користується високою репутацією серед понад 850 своїх клієнтів.