м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Comfy відкриється в ТРЦ Planeta Mall в складі найбільш різнооператорної галереї електроніки Харкова

Суперрегіональний торгово-розважальний центр Planeta Mall здивує своїх відвідувачів найбільшим асортиментом операторів електроніки широкого цінового діапазону серед всіх харківських ТРЦ. Одним з орендарів стане мультиканальний ритейлер побутової техніки та електроніки COMFY, який відкриє магазин площею 1000 кв.м. Договір оренди був підписаний за сприяння компанії UTG – ексклюзивного брокера ТРЦ Planeta Mall.

За словами керівника управління розвитку COMFY Валерія Мамчур у Planeta Mall є всі шанси стати одним з найбільш відвідуваних місць в Харкові. «Приймаючи рішення, враховували багато факторів. Ключові з них – розташування торгового центру і мікс орендарів, які заходять», – підкреслив він.

Новий магазин COMFY обіцяє здивувати відвідувачів. «Поки що ми не будемо розкривати всіх секретів. З упевненістю можна сказати, що це буде дуже сучасний, функціональний та зручний магазин для клієнтів. У кращих традиціях COMFY», – повідомила Тетяна Дорохова, керівник управління розвитку форматів COMFY.

Довідка:

ТРЦ Planeta Mall – перший суперрегіональний об’єкт Харкова, найбільший торговий центр Східної України. У триповерховому ТРЦ розміститься більше 120 магазинів, 15 ресторанів і найбільший асортимент операторів електроніки Харкова. Якірними орендарями комплексу стануть продуктовий супермаркет, універмаг товарів для будинку JYSK на 1400 кв. м, дитячий розважальний центр Smile Park на 3000 кв. м., семизальний кінотеатр Wizoria, більше 10 міжнародних універмагів одягу і взуття. Поруч з об’єктом будемо розташована парковка на 1000 машиномісць. Відкриття ТРЦ заплановане на 3 квартал 2021 року.