м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Відбулося технічне відкриття вінницького ТЦ S)Mall

29 квітня в м. Вінниця відбулося технічне відкриття районного ТРЦ S)Mall. На даний момент в ТЦ вже працює якірний орендар – продовольчий супермаркет Сільпо, а також популярні українські мережеві оператори. Розробником реконцепції і ексклюзивним брокером об’єкта є компанія UTG.

Новий супермаркет «Сільпо», площею 2200 кв.м., виконаний в стилі піксель арт. Також для відвідувачів вже відкритий супермаркет косметики і парфумерії Eva, магазин електроніки «Ябко», маркет товарів для домашніх тварин ZooУголок, ювелірний бренд «Укрзолото», бренд товарів з Японії і Кореї Pikami, квітковий магазин Merci Flowers, а також магазини «Фісташка» і «Філіжанка». Крім того, в ТЦ діє кав’ярня Big Man.

14 травня відбудеться офіційне відкриття, де на відвідувачів чекає більш повний склад орендарів. «Не зважаючи на пандемію, районні об’єкти залишаються дуже затребуваними у населення. S)Mall як ТЦ районного формату запропонує відвідувачам магазини популярних мережевих операторів для задоволення щоденних потреб», – розповіла керівник проекту компанії UTG Анна Клименко.

Довідка:

В ході реконструкції колишнього ТЦ «Дастор», розташованого за адресою проспект Юності, 18, загальна площа оновленого ТЦ S)Mall складе 15 000 м2, з яких 9 500 – торговельні приміщення і 2 000 м2 відведено під офіси.

Новий сучасний торговий центр має вигідне розташування в густонаселеному житловому масиві з розвиненою системою громадського транспорту, що дозволить охопити більше 35% населення міста. «Завдяки проведеним роботам з реконструкції та оптимізації складу орендарів, ТЦ S)Mall стане одним з кращих комплексів районного формату», – підкреслила Анна Клименко.