м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

В Ужгороді в березні відкриється перший професійний торгово-розважальний центр Atrium

Українська торгова гільдія (UTG) завершила брокеридж торгово-розважально центру Atrium в Ужгороді. Його відкриють вже в березні 2022 року. 

Вперше в Ужгороді в центрі міста відкриють 5-рівневий професійний торгово-розважальний комплекс, наповненням якого займалась UTG на правах ексклюзивного брокера. Загальна площа ТРЦ Atrium склала близько 8000 кв. м. 

В ТРЦ буде представлений продовольчий супермаркет «Сільпо» площею 1320 кв. м, бренди польської групи LPP group — Cropp та House на другому рівні, Sinsay на третьому. Окрім того, в ТРЦ будуть ювелірні бренди “Укрзолото” та Столична ювелірна фабрика™, Аптека Доброго Дня, хімчистка та піцерія. А на четвертому рівні розташується 4-зальний кінотеатр.

Довідка:

Українська торгова гільдія — перша та найбільша українська компанія на ринку комерційної та житлової нерухомості з 20-річним досвідом. UTG представила понад 1300 розроблених концепції, експерти компанії здали в оренду 4.7 млн. кв. м площ та було відкрито понад 135 відкритих торгових центрів. 

Серед найбільш знакових об’єктів, відкритих при супроводі UTG можна виділити: ТРЦ Ocean Plaza, Lavina Mall, Smart Plaza Polytech, Smart Plaza Obolon, «Піраміда», «Городок», «Даринок», «МОСТ city», GlobalUA, Мегамолл та багато інших у всіх областях України. 

За сприяння компанії UTG чимало міжнародних брендів з’явилися в нашій країні: Marks & Spencer, LC Waikiki, KFC, Suvari, Happylon, Marina Rinaldi, Cinnabon, Michael Kors, s. Oliver, Intimissimi, Calzedonia тощо.