м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Вперше в Ужгороді в ТРЦ Atrium відкриються магазини польської групи LPP group

Бренди польської групи LPP group — Sinsay, House та Cropp вперше будуть представлені в Ужгороді в новому ТРЦ Atrium. Договір оренди з LPP group був підписаний ексклюзивним агентом — компанією UTG.

Магазини House площею 416 кв. м та Cropp 430 кв. м розмістяться на другому поверсі. А Sinsay відкриється на третьому поверсі ТРЦ та займатиме 1275 кв. м.

Одяг House сучасний та демонструє стиль великого міста, де є місце як стриманій класиці, так і сміливим аксесуарам. Колекції бренду передають основні тенденції попкультури та сучасного мистецтва. А Cropp популярний серед прихильників вуличного стилю. Бренд активно підтримує митців даного напрямку та створює у колаборації колекції, які поєднують моду вулиць з подіумною.

Ряд пропозицій LPP group в сегменті “fast-fashion” доповнює Sinsay. В асортименті бренду речі для жінок та чоловіків, комфортний одяг для мам та аксесуари для дітей, текстиль та інші товари для дому за помірними цінами.

Довідка:

Комплекс Atrium — перший професійний ТРЦ в Ужгороді. ТРЦ Atrium знаходиться за адресою пл. Поштова, 4-А. Його площа складає 8000 кв. м. Наповненням ТРЦ також займалась компанія UTG на правах ексклюзивного брокера. Якірним орендатором став продовольчий супермаркет мережі “Сільпо”. Окрім того, в ТРЦ Atrium будуть представлені ювелірні бренди “Укрзолото” та Столична ювелірна фабрика™, Аптека Доброго Дня тощо. На верхньому поверсі буде розташований 4-зальний кінотеатр.