м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ Planeta Mall відкриється «Фокстрот»

Склад орендарів ТРЦ Planeta Mall поповнить українська торговельна мережа «Фокстрот». Новий просторий магазин площею 1000 кв.м. запропонує відвідувачам широкий вибір електроніки і побутової техніки. Договір оренди був підписаний за сприяння компанії UTG – ексклюзивного брокера Planeta Mall.

За словами керівника відділу нерухомості і розвитку мережі «Фокстрот» Василя Шургота, у компанії амбітні плани з розвитку мережі в Харкові. «Після ознайомлення з концепцію  Planeta Mall ми прийняли однозначне рішення про доцільність представлення магазину нашої мережі в даному ТРЦ”, – уточнює він.

Новий супермаркет техніки і електроніки «Фокстрот» буде відкритий в найновішому форматі, який передбачає зміну як зовнішнього вигляду, так і внутрішнього наповнення магазину: комунікацій, обладнання, асортименту, зонування, поява омніполиць і багато іншого. Також в новому магазині будуть передбачені бренд-зони, сучасна зона кредитування і видачі інтернет-замовлень. Як повідомляють в компанії, основна мета реформатів – об’єднати в одному торговому просторі максимально можливий асортимент не тільки для продажу, а й для зручності та експірієнсу користувача.

«Основний акцент в новому магазині в Planeta Mall будемо робити на впровадженні сучасних рішень, створенні комфортних умов для наших відвідувачів, широті асортименту і сервісів, омніканальності продажів», – додав Василь Шургот.

 

Довідка:

У суперрегіональному ТРЦ Planeta Mall буде представлений найбільший асортимент операторів електроніки широкого цінового діапазону серед всіх харківських ТРЦ. Вже анонсовано відкриття Comfy на 1000 кв.м. і Фокстрот на 1000 кв.м. Також в триповерховому ТРЦ розміститься більше 120 магазинів, 15 ресторанів і якірні орендарі: продуктовий супермаркет, універмаг товарів для будинку JYSK на 1400 кв. м, дитячий розважальний центр Smile Park на 3000 кв. м., семизальний кінотеатр Wizoria, більше 10 міжнародних універмагів одягу і взуття. Поруч з об’єктом буде розташована парковка на 1000 машиномісць. Відкриття ТРЦ заплановане на 3 квартал 2021 року.