м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

ТРЦ Promenada Center проводить реброкерідж у сучасний аутлет-центр

Після 19 років роботи один із перших торгових центрів Києва – Promenada Center

оновлюється. Згідно нової концепції буде посилена концепція аутлет – центра, яка зараз демонструє високу конверсію та користується великим попитом у сучасних покупців. В процесі реброкеріджу ТРЦ Promenada Center трансформується у спортивний аутлет, який представить широкий асортимент товарів для активного життя. На двох рівнях площею 25 000 м2 розмістяться 26 магазинів спортивного одягу, техніки та мілітарі. В результаті у центральному районі столиці з’явиться ще один аутлет – центр з максимальною кількістю брендів, які вже полюбилися мешканцям міста.

За словами директора компанії UTG Євгенії Локтіонової, у процесі реброкеріжду буде сформована повноцінна аутлетна зона. «На об’єкту вже багато років успішно предсталяють свої аутлет колекції таки оператори як: Betty Barclay, Le rossy, Levis, SuperDry та інші. Задяки тому, що Лукьянівці більше немає магазин у такому форматі, у цих операторів була висока конвекція. Тому було прийнято рішення максимально зосередитися на концепції аутлет-центра, доповнивши її широким асортиментом спортивних товарів, щоб мешканці центральної частини Києва мали змогу купувати уподобані товари за прийнятними цінами», – пояснює Евгенія Локтіонова. При цьому, за словами керівника, оновлення ТЦ Promenada Center буде виконуватися максимально м’яко як для відвідувачів, так і для його орендарів. «У процесі реброкериджу відбудеться м’яка зміна та доповнення операторів: спочатку заповнення вільних лотів, а потім релокація існуючих для того, щоб у такий складний час об’єкт продовжував функціонувати та як мінімум окупатися», – підкреслює вона.

Ще у 2020 році відбулася заміна одного з якірних орендарів: на місці «Фуршету» було відкрито сучасний продуктовий супермаркет «Сільпо», який зараз має найбільший попит у покупців. Потім відкрили популярний магазин міжнародної торгової мережі JYSK. І тепер наступним етапом оновлення стане створення спортивного аутлета.

ТЦ Promenada Center вигідно виділяється на тлі інших об’єктів торгівельної нерухомості в районі Лукьяновкі зручністю відвідування завдяки близькому розташуванню біля станції метро «Лук’янівська» та близькості до центру міста і основних транспортних магістралей, що полегшує проїзд на автомобілі чи громадському транспорті.