м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Salateira відчиниться на фуд-корті ТРЦ Ocean Plaza

Ресторан Salateira відчиниться на фуд-корті ТРЦ Ocean Plaza. Заклад презентує успішний формат fast-casual, заснований на вільному виборі інгредієнтів за смаком гостя. В меню входять салати, пасти, круасани, равіолі, авторські десерти, супи та напої. Відкриття заплановано на листопад 2021 року.  

Salateira – мережа закладів, яка ставить собі за мету смачно та здорово годувати гостей. Їм вдалося першими заявити про себе на ринку здорового харчування та вдало поєднати формат фаст-фуду з трендом на правильну їжу. Гості закладу – молода та активна аудиторія, яка, незважаючи на постійний рух та зайнятість, слідкує за своїм харчуванням. 

На сьогодні компанія налічує 21 ресторан, з них 15 – в Києві, 1 – в Дніпрі, а також 5 за кордоном – у Мінську (Білорусь). Заклад у Ocean Plaza буде 16-тим за рахунком в Україні.

Інтер’єр Salateira буде виконано у новому фірмовому стилі з акцентом на природні матеріали. За приготуванням страв можна буде спостерігати прямо через панорамні вікна на кухню. Оскільки команда мережі цінує відкритість і сміливо розповідає про усі технологічні процеси своїм гостям. 

На честь відкриття Salateira традиційно пригощатиме усіх гостей фірмовим десертом від шефа. 

«Ми обрали ТРЦ Ocean Plaza, тому що він повністю співпадає з нашими цінностями. Завжди слідує трендам та віянням, відкритий до експериментів та готовий чути своїх відвідувачів. У ньому акумульовані одні з найвідоміших брендів та мереж, і Salateira з радістю поповнить їх ряди», – коментують представники мережі.