м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Оновлений флагманський магазин PUMA в ТРЦ «Ocean Plaza»

18 вересня в ТРЦ «Ocean Plaza» відкриється оновлений флагманський магазин PUMA. Площа магазину збільшиться до 268 квадратних метрів, де буде представлено максимальний асортимент товарів, а також новий відділ Select.

В концептуальних монобрендрових магазинах німецького бренду представлені одяг, взуття та аксесуари для спорту і повсякденного стилю. PUMA Select – це преміальна лінійка стрітвеар, де презентовано колаборації з відомими брендами і талановитими артистами. Футуристичні кросівки, неонові олімпійки, космічні рюкзаки та боді з квітковими принтами – результат колаборацій з зірками, художниками, фешн-брендами та іншими талановитими артистами. Відділ Select  – це місце, де найвибагливіші прихильники вуличного стилю знайдуть собі одяг та взуття до душі.

PUMA є одним з провідних світових спортивних брендів взуття, одягу і аксесуарів. З 1948 року PUMA створює інноваційні продукти для кращих і найшвидших спортсменів в світі: від футболу до гольфу, від мотоспорту до бігу. PUMA – це одяг, взуття та аксесуари для заняття спортом, активного відпочинку та повсякденного життя.

Місія PUMA ­­– бути найшвидшим спортивним брендом у світі. Завдяки нескінченному прагненню розвивати спорт бренд позиціонує себе як Завжди Швидше (Forever Faster). Завжди Швидше – це більше, ніж швидко. Це більше, ніж перемога будь-якою ціною. Це означає перетворювати складності в можливості. Грати. Встановлювати свої правила. Довіряти інстинктам. І перемагати.