м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

MAPIC 2021: Фінальний день

Їжа та напої стали незамінними в місцях роздрібної торгівлі та часто йдуть пліч-о-пліч з розвагами. На міжнародній виставці MAPIC 2021 зібралися лідери ресторанного бізнесу. Фінальний день був присвячений сектору Food & Beverage, перезавантаженню ресторанної індустрії та ключовим тенденціям. Експерти UTG зібрали ключові тези виступів:
– Одна з найважливіших ситуацій відвідування ресторанів пов’язана з роботою – по дорозі на роботу, під час обідньої перерви чи перекусити. Проте, чим більше людей працює з дому, тим менше вони потребують цих послуг.
– Багато тенденцій, які ми спостерігали до кризи і які посилилися вчасно COVID-19, нікуди не подінуться: доставка, click & collect. Тенденція самостійного замовлення через електронні стійки або мобільні програми також отримала імпульс. Це ще більше сприяє доставці та виносу, оскільки швидке обслуговування впливає на швидкість видачі замовлень.
– Попри пандемію, у суспільстві є апетит до соціалізації. Люди сконцентрувалися не лише на доставці – вони чекають на нові інтерактивні формати.
– Зі збільшенням попиту на послуги громадського харчування у житлових та приміських районах, заклади стали швидко змінювати стратегію свого розташування, щоб показати цю тенденцію. Тепер роблять акцент не на центральні райони, щоб бути ближче до споживачів.
– Під час пандемії єдиним сектором зростання був сектор домашнього харчування, частка ринку якого збільшилася майже вдвічі – з 11% до 21%.