м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Запрошуємо відвідати стенд UTG на виставці RAU Expo – 2020

Завтра в НСК «Олімпійський» почне свою роботу IV міжнародна спеціалізована виставка індустрії девелопменту та рітейлу RAU Expo – 2020. UTG запрошує відвідати стенд компанії № 3.17, розташований на першому поверсі навпроти входу. На нашому стенді Ви будете мати можливість дізнатися всю інформацію про проекти торговельної нерухомості, брокеріджем яких займається компанія UTG.
Виставка відбудеться за адресою: НСК «Олімпійський» – вулиця Велика Васильківська, 55. У цьому році учасників RAU Expo 2020 чекають: 2 дні виставки, 90+ компаній-експонентів, 500+ компаній-учасників, 80+ топ-спікерів – перші особи і топменеджмент рітейлу і девелопменту, презентації кейсів, нових об’єктів торговельної нерухомості та панельні дискусії. А також зустрічі з представниками провідних компаній ринку, networking в бізнес і VIP-зонах, спілкування з іноземними ритейлерами, ще не представлених на українському ринку, і мобільний додаток для активної комунікації між собою. Організатор меропріятія- Асоціація рітейлерів України.

Будемо раді побачити Вас в числі наших гостей і сподіваємося, що відвідування цього заходу буде для Вас всебічно корисним!