м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

LC Waikiki в ТРЦ Ocean Plaza оновлює концепт

LC Waikiki в ТРЦ Ocean Plaza йде на реновацію для оновлення концепту та дизайну магазину. «Це перший магазин мережі в Україні, що був відкритий в 2013 році. Саме тому для нас дуже важливо, щоб він відповідав останнім дизайнерським рішенням та був в одному стилі з новими магазинами мережі», – коментують подальші зміни в компанії. Уже 12 березня покупці зможуть оцінити оновлений магазин в ТРЦ Ocean Plaza.

На Вас чекає найновіший дизайн інтер’єру магазину. Ще більше світла, реалістичних манекенів, та цікавих деталей в оновленому концепті! Особливу увагу приділено оновленню обладнання, яке було спроектовано з метою представлення більш різноманітного асортименту товарів. Манекени підкреслять нові тренди сезону і допоможуть зробити вибір покупцям. «Магазин буде більш просторим та стильним, для більшої зручності та комфорту клієнтів», – повідомляють в LC Waikiki.

LC Waikiki є компанією-трендсеттером, ініціатором просування доступної моди, колекції якої, а також бачення роздрібної торгівлі є прикладом для різних марок. Сьогодні компанія є лідером галузі мереж роздрібних магазинів Туреччини та надає послуги мільйонам покупців у більше ніж 1000 магазинах 47 країнах світу. Бренд вийшов на український ринок в 2013 році, і за цей час зумів стати одним з найбільших рітейлерів одягу в країні. «Кожен заслуговує одягатися гарно» – саме під таким девізом відкриється оновлений магазин бренду.