м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Відкриття Rozum в ТРЦ Ocean Plaza

Магазин розвиваючих ігор Rozum відкриється в ТРЦ Ocean Plaza. Бренд представить широкий і різнобічний асортимент настільних ігор, головоломок, конструкторів і наборів для розвитку. Новий магазин, площею 61 м2, відкриється на 2 поверсі ТРЦ вже 10 червня.

Ocean Plaza стане 7-ою локацією Rozum. У новому магазині буде представлено найширший асортимент серед всіх магазинів мережі, завдяки більшій площі. На честь відкриття цілий місяць діятиме спеціальна акція – знижка 20% на другу позицію в чеку, також на відвідувачів чекатиме безліч ігротек та майстер-класів.

Rozum виконує ціль розвитку двох півкуль людського мозку шляхом гри. Клієнти компанії – це сім’ї: батьки, діти, бабусі й дідусі, тому слоганом бренду стала фраза «Розвиток протягом життя».

У мережі працюють не просто продавці-консультанти, а тьютори, які надають кращий сервіс по підбору розвиваючих ігор для дітей і дорослих. На ігрових столах магазину представлені головоломки, настолки та інші развивашки, у які можна зіграти разом з тьютором, щоб обрати для покупки найкращий продукт.

У магазинах Rozum діє бонусна програма «Карта Розумника», завдяки якій можна отримати кешбек 5% від покупки і, накопичивши 100 бонусів «нейронів», перейти на рівень 10% -го кешбек «Геній».

«Приємного розвитку!»