м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Вебінар “Інвестиції у первинну нерухомість. Як обрати кращу інвестицію?”

2 червня о 19:00 пройде вебінар на тему «Інвестиції у первинну нерухомість. Як обрати кращу інвестицію?» від Creators.city. Керівник Департаменту стратегічного консалтингу компанії UTG Костянтин Олійник стане одним зі спікерів.

У прямому ефірі професіонали ринку обговорять такі питання:

  • З чого почати інвестиції?
  • Куди інвестувати вигідніше у квартиру або комерцію?
  • Як обрати ліквідну нерухомість, яка буде конкурентною на ринку ще 5–10 років?
  • Вигідніше інвестувати у квартиру на котловані, а потім на фініші будівництва перепродати чи все ж таки здавати в оренду?
  • Як обрати квартиру під здачу в оренду?

Серед учасників обговорення :

  • Людмила Яроменко — керівник та співвласниця Creators. 4 роки з командою підбирає нерухомість у будинках на різних стадіях будівництва Києва та Львова під різні запити та потреби клієнта. Рахує окупність та прибутковість кожної інвестиції. Аналізує основні ризики та індивідуальні переваги об’єктів.
  • Костянтин Олiйник — керівник Департаменту стратегічного консалтингу компанії UTG. Костянтин має більш ніж 13-річний досвід у галузі комерційної та житлової нерухомості, економічного аналізу та фінансового прогнозування. Костянтин — автор регулярних оглядів ринку, аналітичної статистики, індексів, а також матеріалів у профільних виданнях. Він розробив 250 концепцій проектів житлової / торгової / готельної / офісної нерухомості в Україні, Російській Федерації, Республіки Білорусь та Казахстані.
  • Олександра Ассаул — архітектор-дизайнер та співвласниця Sasha Assaul design, вже 13 років працює у цій сфері та знає, як побороти всі страхи та зробити ремонт важливим етапом у житті, а не стресом та стражданнями. Експерт по матеріалах у рубриці «Затишна оселя» (телеканал Тоніс), дизайн інтер’єру для програм «Ранок з Інтером» та «Удачный проект» (телеканал Інтер).
  • Андрій Рижиков — CEO і керуючий партнер першої аутсорсинг-девелоперської компанії DC Evolution, експерт ринку нерухомості. Керує компанією, яка допомагає своїм клієнтам на усіх етапах розвитку проекту: від «best use» до введення в експлуатацію та інвестиційного продажу. DC Evolution має великий досвід розробки проектів усіх видів нерухомості: багатофункціональних комплексів, великих торгових центрів, житлових комплексів, офісних центрів.

Долучитися можна за посиланням: https://www.facebook.com/creators.ua/posts/823989478234338