м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

В Planeta Mall буде створений унікальний медіафасад за технологією, що застосована на Бурдж-Халіфа

У харківському ТРЦ Planeta Mall вперше в Україні буде створено медіафасад на основі світлодіодних пікселів. Подібна технологія використовується на фасадах з великою та надвеликою площею і застосована на найвищому хмарочосі в світі Бурдж-Халіфа в Дубаї. Впровадженням і розробкою медіаархітектури займається компанія Creative Media Systems, автором концепції та ексклюзивним брокером ТРЦ є компанія UTG.

Площа медіафасаду буде становити більше 2500 м2, що дозволить транслювати різноманітний контент від простих текстових повідомлень до відео і динамічної графіки. Для Харкова це буде найбільший медіафасад, що стане яскравою і інноваційною прикрасою міста.

Головною перевагою унікальної технології є створення медіафасадів будь-якої конфігурації. «Геометрія Planeta Mall має свої архітектурні особливості: хвилеподібні форми і наявність округлих кратерів. Розширення медіафасаду також є нестандартним і становить 400мм по горизонталі і 100мм по вертикалі, що вимагає особливого підходу до підготовки і виведення контенту. Для демонстрації відео, графіки та анімації буде створено спеціальне програмне забезпечення», – коментує Олег Богомолов керівник Creative Media Systems.

За словами головного керуючого директора ТРЦ Planeta Mall Катаріни Бебія, яскравий і привертаючий увагу фасад ТРЦ стане невід’ємною частиною архітектури Planeta Mall, його візитівкою, що доповнить дизайн концепцію об’єкта, виконану в космічно-планетарному образі. «Завдяки сучасним технологіям, що застосовані на медіафасаді, у ТРЦ з’явиться унікальна можливість дивувати своїх відвідувачів і кожен день створювати незабутні емоції. Planeta Mall стане невід’ємною частиною пам’яток міста і буде не менш відомим в Харкові, ніж Бурдж-Халіфа в світі», – уточнює Катаріна.

 

Довідка:

Creative media systems – пропонують нестандартний підхід до сучасного дизайну та медіа архітектури, формують образ прогресивного міста, використовують інноваційні технології та рішення, забезпечуючи повний цикл виконання проектів від ідеї до реалізації та управління.