м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

UTG візьме участь в дискусійній панелі на Ukrainian Urban Awards

4 червня в Києві пройде Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс «Інтер’єр року» спільно з Конкурсом української урбаністики Ukrainian Urban Awards і Real Estate Market Awards. В рамках заходу відбудеться дискусійна панель з експертами галузі на тему «Медіа архітектура і дизайн. Від статики до динаміки». Провідний архітектор компанії UTG Максим Сінулін стане одним зі спікерів.

В рамках панельної дискусії експерти розглянуть зміни, пов’язані з проникненням і інтеграцією медійних технологій в архітектуру і дизайн. Також будуть позначені основні виклики для архітекторів і дизайнерів. Максим Сінулін поділиться своїм досвідом впровадження медійних технологій в торгові об’єкти, а також розповість, як змінилися запити клієнтів і замовників і що є драйвером цих змін.

Учасниками дискусії стануть:

  1. Богомолов Олег – творець і керівник проекту WOWING.PRO (Креативні медіа системи), в медіа архітектурі і дизайні з 2010 року. Десятки виконаних проектів медіа архітектури та дизайну в Україні, Європі, Близькому сході.
  2. Авдєєва Наталя – кандидат архітектури, доцент, завідувач кафедри архітектурно-проектної справи ВСП «ІІНО КНУБА». Одна з профільних спеціалізацій «Медіа архітектура і дизайн»
  3. Максим Сінулін – провідний архітектор компанії UTG. Брав участь і розробив декілька проектів ТРЦ і інших об’єктів з елементами медіа архітектури.
  4. Бочуля Андрій – архітектор і дизайнер MAD group. Розробив і реалізував кілька проектів медіа архітектури в інтер’єрі.
  5. Катерина Рай – координатор творчих проектів, куратор М17SculptureProject, Pangram, експерт УКФ.
  6. Дмитро Медяник – архітектор, співзасновник Європейської Школи Дизайну
  7. Ігор Хусід – Власник компанії інженерного дизайну IQ Engineering. За 22 роки на ринку компанія реалізувала більше 1000 проектів, серед яких проект приватного будинку 2700 кв.м і шоурума фірмового салону Flos, які увійшли в топ 10 кращих світових проектів за версією «2020 Lutron Excellence Awards».

Дискусія пройде на сцені 1-го поверху КВЦ «Парковий» о 16:00 (Київ, Паркова дорога, 16а).