м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ S)mall відкриється сучасний кінотеатр

Брокери компанії UTG продовжують свою роботу. В цей час закінчується підписання договору по розміщенню сучасного кінотеатру площею понад 900 м2 в новому вінницькому ТРЦ районного формату S)mall. Об’єкт розміститься на другому поверсі комплексу і буде складатися з 4 залів, один з яких Vip.
Згідно з планом реконцепції, виконаної фахівцями компанії UTG, крім якірних орендарів, серед яких продуктовий супермаркет площею 2300 м2 і універмаг товарів для дітей, кінотеатр стане центром тяжіння для усіх жителів найближчих районів зони охоплення. «Ситуація, що склалася у всьому світі з COVID-19, призводить до виникнення відкладеного попиту у споживачів, особливо це стосується потреби в соціалізації. Тому, як тільки скасують обмеження, пов’язані з карантином, жителі міст потребуватимуть соціального життя – відвідування громадських закладів, серед яких одне з перших місць займають кінотеатри. Тим самим кінотеатр зробить ТРЦ S)mall улюбленим місцем проведення часу жителів довколишніх районів, підвищивши відвідуваність об’єкта», – підкреслила директор компанії UTG Євгенія Локтіонова.

Довідка ТРЦ S)mall:
Загальна площа ТРЦ складе 15 000 м2, з яких 9 500 м2- торговельні приміщення і 2 000 м2 відведено під офіси. Завершення робіт по реконцепції заплановано на 1 квартал 2021 року.
Ексклюзивний брокер ТЦ S)mall – компанія UTG.