м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ Planeta Mall відкриються магазини п’яти брендів Ultra Group

У харківському ТРЦ Planeta Mall відкриються магазини fashion-рітейлера Ultra Group – Karl Lagerfeld, Baldinini, Super Dry, Levi’s, Guess. Сукупна площа торгових приміщень складе близько 830 кв. м, що дозволить надати відвідувачам максимальний асортимент одягу та аксесуарів fashion-групи.

Про це повідомили RAU в компанії UTG, яка виступає ексклюзивним брокером проекту. Кожна марка буде представлена ​​в форматі монобрендового магазину. Площа Karl Lagerfeld складе 120 кв. м, Baldinini – 110 кв. м, Super Dry – 196 кв. м, Levi’s – 160 кв. м, Guess – 240,6 кв. м. Всі бренди Ultra Group будуть відкриті в новітніх оригінальних форматах з привабливим дизайном торгових залів і зручною експозицією товару.

«Завдяки якісній концепції, інноваційності ТРЦ і сильному tenant-mix об’єкта з пулом кращих міжнародних та українських операторів, ми прийняли рішення про відкриття п’яти монобрендових магазинів. Planeta Mall є перспективною локацією для розвитку нашої групи, тому ми плануємо представити новітні концепти наших магазинів для всіх харків’ян», – коментує Олександр Цуран, СОО UltraGroup.

Довідка.

Planeta Mall – ТРЦ суперрегіонального формату, який стане найбільшим в Харкові. Загальна площа складе 110 000 кв. м, з яких орендна 70 000 кв. м. Розташування ТРЦ поруч з гіпермаркетами Metro і Епіцентр сприяє створенню потужного торгового кластера, який стане запорукою високої відвідуваності об’єкта. В Planeta Mall вже підписані орендарі: продуктовий супермаркет Сільпо, універмаг товарів для дому JYSK, дитячий розважальний центр Smile Park, семизальний кінотеатр Wizoria, магазини LPP Group (SinSay – 1311 кв. м, House – 762 кв. м, Cropp – 712 кв. м) та інші міжнародні універмаги одягу і взуття.

У ТРЦ буде представлений найбільший асортимент операторів електроніки серед всіх харківських ТРЦ: Comfy (1000 кв. м), Фокстрот (1000 кв. м), Eldorado (840 кв. м), також на території буде створено фуд-хол з 25-ма різноманітними кухнями. Поруч з об’єктом розташована парковка на 1000 машиномісць.

UltraGroup – один з лідерів fashion-індустрії України та ексклюзивний дистриб’ютор всесвітньо відомих брендів Karl Lagerfeld, Baldinini, Super Dry, Levi’s, Guess, Hugo. Зараз торговельна мережа в Україні об’єднує близько 90 монобрендових торгових магазинів.

Джерело: https://rau.ua/novyni/planeta-mall-brend-ultra-group/