м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ Planeta Mall відкриються магазини LPP Group

У харківському ТРЦ Planeta Mall відкриються магазини польської групи LPP – Cropp, House, SinSay. Сукупна площа торгових приміщень складе 2785 м², що дозволить надати відвідувачам найбільш широкий асортимент одягу та аксесуарів. Договори оренди були підписані ексклюзивним брокером проекту компанією UTG.

Кожна марка буде представлена ​​в форматі монобрендового магазину. Площа SinSay складе 1 311 м², House – 762 м², Cropp – 712 м². Всі бренди LPP будуть відкриті в оновленому форматі, з просторими торговими залами і поліпшеною експозицією товару.

  • Бренд Sinsay присвячує свої колекції молодим людям, які шукають натхнення для повсякденних образів, а також оригінальні вбрання для вечірок. Асортимент різноманітний і включає в себе одяг, взуття, прикраси, аксесуари та косметику.
  • House – оптимістичний молодий бренд, який створюється з використанням стилю casual та актуальними молодіжними доповненнями. Асортимент House включає в себе стильний одяг, зручне взуття і практичні аксесуари для чоловіків і жінок.
  • Cropp – streetwear від польського виробника. Створюючи одяг цього бренду, дизайнери надихаються сучасними поп і хіп-хоп культурами.

Довідка:

Загальна площа Planeta Mall складе 110 000 м ², з яких орендна 70 000 м. Розташування ТРЦ поруч з гіпермаркетами Metro і «Епіцентр» сприяє створенню потужного торгового кластера, який стане запорукою високої відвідуваності об’єкта.

В Planeta Mall розміститься більше 120 магазинів, 15 ресторанів і якірні орендарі: продуктовий супермаркет «Сільпо» на 4000 м², універмаг товарів для будинку JYSK на 1400 м², дитячий розважальний центр Smile Park на 3000 м², семизальний кінотеатр Wizoria, більше 10 міжнародних універмагів одягу і взуття. Також буде представлений найбільший асортимент операторів електроніки серед всіх харківських ТРЦ: Comfy (1 000 м²), Фокстрот (1 000 м²), Eldorado (840 м²). Поруч з об’єктом буде розташований паркінг на 1000 машиномісць.