м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ Planeta Mall відкриється ще один бренд Ultra Group

У харківському ТРЦ Planeta Mall відкриється бренд fashion-рітейлера Ultra Group – Hugo. Площа магазину становитиме 160 м², що дозволить надати відвідувачам максимальний асортимент одягу та аксесуарів бренду. Раніше повідомлялося про відкриття ще 5 брендів Ultra Group – Karl Lagerfeld, Baldinini, Super Dry, Levi’s, Guess. Договір оренди підписаний за сприяння ексклюзивного брокера проекту компанії UTG.

Hugo буде представлений у форматі монобрендового магазину. Компанія презентує широкий асортимент одягу, взуття та аксесуарів для чоловіків та жінок. Магазин буде відкритий у новітньому концепті з унікальним дизайном, оригінальними рішеннями та зручною експозицією товару.

Бренд Hugo з’явився 1993 року як одна з ліній будинку Hugo Boss. Колекції бренду створюються з інноваційним підходом та цікаві тим, хто цінує індивідуальність та дотримується власних принципів у питаннях стилю. Синонімом бренду є класика та сasual-елегантність. Hugo ідеально поєднує в собі якість та останні модні тенденції для чоловіків та жінок, які бачать стиль у деталях.

Hugo пропонує по-іншому подивитися на елегантність. Кожна колекція бренду – це сміливий експеримент, що базується на змішуванні стилів. Бренд є відкритою платформою для самовираження та не обмежується жорсткими рамками у створенні одягу. Кожна нова колекція бренду – окремий експеримент.

Довідка:

Fashion Retailer Ultra Group – один із лідерів фешн-індустрії України та ексклюзивний дистриб’ютор всесвітньо відомих брендів Karl Lagerfeld, Baldinini, Super Dry, Levi’s, Guess, Hugo. Наразі торговельна мережа в Україні поєднує близько 90 монобрендових торгових магазинів.

Planeta Mall – ТРЦ суперрегіонального формату, який стане найбільшим у Харкові. Загальна площа становитиме 110 000 м ², з яких орендна 70 000 м ². Розташування ТРЦ поруч із гіпермаркетами Metro та «Епіцентр» сприяє створенню потужного торгового кластера, який стане запорукою високої відвідуваності об’єкта.

У Planeta Mall розміститься продуктовий супермаркет “Сільпо”, універмаг товарів для дому JYSK, дитячий розважальний центр Smile Park, семизальний кінотеатр Wizoria, магазини LPP Group (Reserved, SinSay, House, Cropp) та інші міжнародні універмаги одягу та взуття. У ТРЦ буде представлений найбільший асортимент операторів електроніки серед усіх харківських ТРЦ: Comfy, Фокстрот, Eldorado, також на території буде створено фуд-хол із 25 різноманітними кухнями. Поряд з об’єктом розташована парковка на 1000 машиномісць.