м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ Planeta Mall відкриється перший в Харкові магазин Librarium

Мережа товарів для творчості та навчання Librarium відкриє свій перший магазин в Харкові в ТРЦ Planetа Mall. Площа магазина складе 700 м2, де будуть представлені канцелярські товари, товари для хобі і творчості, іграшки, настільні ігри, подарункова та сувенірна продукція, товари для декору і дитячого розвитку. Договір оренди був підписаний за сприяння компанії UTG – ексклюзивного брокера ТРЦ Planeta Mall.

 

Керівник департаменту маркетингу Librarium Оксана Саква повідомляє: «Приймаючи рішення про відкриття першого магазину в Харкові, ми враховували безліч чинників. Одним з важливих стала вдала локація ТРЦ. В цілому, можу сказати, що концепція ТРЦ Planeta Mall відповідає критеріям стратегії розвитку мережі Librarium».

BEZ06459-HDR.jpg

 

У новому магазині Librarium будуть представлені всі необхідні матеріали для творчості відомих європейських брендів: Faber-Castell, Molotov, Koh-i-Noor, Moleskine, а також ексклюзивні подарунки handmade від українських майстерень і дизайнерських студій.

 

«Librarium вчить своїх покупців створювати шедеври на майстер-класах і потім дає можливість талановитим майстрам продавати свої вироби на своїх полицях», – доповнює Оксана Саква.

BEZ06489-HDR.jpg