м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ Planeta Mall відкриється перший в Харкові кінотеатр Wizoria

Українська мережа кінотеатрів Wizoria відкриє свій перший флагман в Харкові в ТРЦ Planeta Mall. Новий кінотеатр, загальною площею 2500 кв. м., буде складатися з 7 кінозалів і надасть унікальні послуги, що будуть вперше презентовані не тільки в Харкові, але й у всій Україні. Договір оренди був підписаний за сприяння компанії UTG – ексклюзивного брокера по здачі торговельних площ ТРЦ Planeta Mall.

П’ятий кінотеатр мережі Wizoria традиційно порадує гостей суперсучасним обладнанням, що забезпечить стан «повного занурення» в дію, завдяки семиканальному цифровому звуку і поляризаційним екранам з металізованим покриттям. Всі зали будуть підвищеної комфортності з відстанню між рядами в 1,4 м і сучасними зручними кріслами. Також на території будуть розташовані кіномаркет і алкобар.

Серед унікальних новинок в компанії виділяють:
– Перші в Україні кіноложі з окремим входом, гардеробними, столиками, туалетом і баром;
– Унікальний для України VIP-зал з масажними кріслами;
– Перший в Харкові зал з Vibro4D кріслами;
– Великий зал буде обладнаний 3D-звуком, лазерною проекцією і екраном розміром 17 * 9,2м.

За словами керівника мережі Wizoria Андрія Соколова, Planeta Mall – перспективний та багатообіцяючий об’єкт зі зручною інфраструктурою. «Концепція, дизайн та масштаби ТРЦ дуже близькі до слогану нашої мережі «Відчуй більше». Кожен зал – це сучасний і технологічний простір, що об’єднує однодумців, та дає можливість відвідувачам не просто подивитися кіно, а й провести час з сім’єю і друзями », – підкреслив він.

Директор UTG Євгенія Локтіонова коментує: «Розважальна складова все ще є важливою для будь-якого ТРЦ. В сьогоднішніх реаліях відвідувачі хочуть бачити більше, ніж просто місце для перегляду фільму, тому до вибору кінотеатру ми поставилися з усією серйозністю. В першу чергу нас цікавила концепція і інноваційні пропозиції від партнера. Мережа Wizoria, завдяки сучасному дизайну, передовим технологіям, унікальними для Харкова пропозиціями і різноманітністю концепцій залів, стане сильним якірним орендарем, який буде генерувати значний потік відвідувачів і забезпечить високу відвідуваність ТРЦ».