м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ Planeta Mall відкриється магазин турецького бренду LC Waikiki

Турецький бренд одягу LC Waikiki відкриє новий магазин у найбільшому харківському суперрегіональному торгово-розважальному центрі Planeta Mall. Магазин площею 1850 кв.м. запропонує відвідувачам широкий вибір одягу, аксесуарів, взуття, товарів для дому для всієї родини. Договір оренди був підписаний за сприяння ексклюзивного брокера ТРЦ Planeta Mall компанії UTG.

«Кожен має право одягатися гарно» – саме під таким девізом відкриється універмаг бренду. За словами генерального директора LC Waikiki Олексія Гришка магазин буде відкрито в найбільш новому форматі. «Ми спробуємо представити всі групи товарів, включаючи монобренди: LCW Home та LCW Dream та не виключаємо відриття нових, що в Україні ще не представлені», – говорить він.

LC Waikiki є компанією-трендсеттером, ініціатором просування доступної моди, колекції якої, а також бачення роздрібної торгівлі є прикладом для різних марок. Сьогодні компанія є лідером галузі мереж роздрібних магазинів Туреччини та надає послуги мільйонам покупців у більше ніж 1000 магазинах 47 країнах світу. Бренд вийшов на український ринок в 2013 році, і за цей час зумів стати одним з найбільших рітейлерів одягу в країні.

В компанії розглядають Харків як одне з найбільших міст України, що має високий потенціал. «Ми вже стикнулись з дефіцитом торгових площ, що відповідають нашим вимогам. ТРЦ Planeta Mall має дуже хорошу локацію, так як знаходиться в найбільш густонаселенному районі міста з населенням середнього рівня достатку, і так як ТРЦ регіонального значення – має зручну транспортну доступність. Окремо хочу виділити процес перезапуску проекту та фактично його повноцінне відкриття», – коментує вибір Planeta Mall Олексій Гришко.

 

Довідка:

У суперрегіональному ТРЦ Planeta Mall розміститься більше 120 магазинів, 15 ресторанів і якірні орендарі: продуктовий супермаркет, універмаг товарів для будинку JYSK на 1400 кв. м, дитячий розважальний центр Smile Park на 3000 кв. м., семизальний кінотеатр Wizoria, більше 10 міжнародних універмагів одягу і взуття. Також в триповерховому ТРЦ буде представлений найбільший асортимент операторів електроніки широкого цінового діапазону серед всіх харківських ТРЦ. Вже анонсовано відкриття Comfy на 1000 кв.м. і Фокстрот на 1000 кв.м. Поруч з об’єктом будемо розташована парковка на 1000 машиномісць. Відкриття ТРЦ заплановане на 3 квартал 2021 року.