м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ Planeta Mall відкриється магазин New Balance

Спортивний рітейлер New Balance буде представлений в харківському ТРЦ Planeta Mall. Загальна площа магазину складе 183 м2. Договір оренди підписаний за сприяння ексклюзивного брокера ТРЦ компанії UTG.

New Balance – це поєднання функціональності, технологічності і моди. Сьогодні New Balance одна із спортивних компаній, що продовжує виробляти частину продукції в Англії та Америці.

У ТРЦ Planeta Mall буде відкритий концептуальний магазин бренду в новітньому форматі. У ньому буде представлено спортивний одяг та аксесуари для чоловіків, жінок і дітей, кросівки для будь-якої активності – бігу, футболу і тренувань, а також колекції для створення повсякденних образів.

Мета New Balance – допомагати спортсменам досягати високих результатів, встановлювати нові рекорди, вигравати медалі і стимулювати людей підкорювати вершини, незалежно від того, бігаєте ви свої 5 кілометрів, марафон або просто ведете активний спосіб життя. Сьогодні компанія керується простою істиною: ми народилися, щоб постійно рухатися вперед.

Довідка:

Загальна площа Planeta Mall складе 110 000 м ², з яких орендна 70 000 м. Розташування ТРЦ поруч з гіпермаркетами Metro і «Епіцентр» сприяє створенню потужного торгового кластера, який стане запорукою високої відвідуваності об’єкта.

В Planeta Mall розміститься більше 120 магазинів, 15 ресторанів, уже підписані орендарі: продуктовий супермаркет «Сільпо» на 4000 м², універмаг товарів для будинку JYSK на 1400 м², дитячий розважальний центр Smile Park на 3000 м², семизальний кінотеатр Wizoria, магазини LPP Group (SinSay – 1 311 м², House – 762 м², Cropp – 712 м²) та інші міжнародні універмаги одягу і взуття. У ТРЦ буде представлений найбільший асортимент операторів електроніки среди усіх харківських ТРЦ: Comfy (1 000 м²), Фокстрот (1 000 м²), Eldorado (840 м²), також на территорії буде створено фуд-хол з 25 різноманітнімі кухнями. Поруч з об’єктом розташований паркінг на 1000 машіномісць.