м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ Planeta Mall відкриється магазин АЛЛО MAX

Склад орендарів ТРЦ Planeta Mall поповнить компанія АЛЛО. Загальна площа магазину складатиме 297 м2, що дозволить презентувати максимально широкий асортимент електроніки від провідних брендів. Договір оренди підписаний за сприяння ексклюзивного брокера ТРЦ компанії UTG.

Алло — національний маркетплейс і рітейлер смартфонів, гаджетів, сучасної техніки, товарів для дому та відпочинку з доставкою замовлень до магазинів у 140 містах України.

Новий шоу-рум електроніки АЛЛО буде відкрито у новітньому форматі MAX. Покупцям буде доступний найширший вибір смартфонів та мобільних телефонів, планшетів, гаджетів та електротранспорту, ноутбуків, телевізорів, фото- та побутової техніки. У магазині буде передбачено зручний поділ функціональних зон, залежно від потреб клієнта та бізнес-процесів, також будуть розташовані бренд-зони, зручна зона кредитування та швидка видача інтернет-замовлень.

Особливість АЛЛО MAX у ТРЦ Planeta Mall – впровадження сучасних рішень, створення комфортних умов для відвідувачів, широта асортименту та сервісів, омніканальність продажів. Магазин буде виконаний у стилі мінімалізму із поєднанням природних матеріалів та новаторських форм.

Довідка:

Загальна площа Planeta Mall складе 110 000 м ², з яких орендна 70 000 м ². Розташування ТРЦ поруч із гіпермаркетами Metro та «Епіцентр» сприяє створенню потужного торговельного кластера, який стане запорукою високої відвідуваності об’єкта.

У Planeta Mall розміститься понад 120 магазинів, 15 ресторанів, вже підписані орендарі: продуктовий супермаркет «Сільпо», універмаг товарів для дому JYSK, дитячий розважальний центр Smile Park, семизальний кінотеатр Wizoria, магазини LPP Group (Reserved, SinSay, House, Cropp), Ultra Group (Karl Lagerfeld, Hugo, Levi`s, Baldinini, Super Dry, Guess) та інші міжнародні універмаги одягу та взуття. У ТРЦ буде представлений найбільший асортимент операторів електроніки серед усіх харківських ТРЦ: Comfy, Фокстрот, Eldorado, також на території буде створено фуд-хол із 25 різноманітними кухнями. Поряд з об’єктом розташований паркінг на 1000 машиномісць.