м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ Planeta Mall підписані нові орендарі

У найбільшому ТРЦ в регіонах України Planeta Mall, за сприяння ексклюзивного брокера проекту компанії UTG, були підписані нові договори оренди з операторами. Серед них бренди Master Zoo, «Дом оптики», Anabel Arto, «ДЕКА», аптека Farmacia.

Маркет MasterZoo займатиме 160 м2 і представить широкий вибір товарів для домашніх улюбленців. Салон «Дом Оптики» розташується на площі 115 м2 та запропонує відвідувачам якісний асортимент оптичних товарів і послуг. 87 кв.м. займе аптека Farmacia. Крім того, вибір жіночої нижньої білизни представить магазин бренду Anabel Arto, площею 50м2. Також в ТРЦ Planeta Mall буде представлений магазин годинників ДЕКА – 50 м2.

Довідка:

Planeta Mall стане найбільшим ТРЦ в регіонах України, а його розташування поруч з гіпермаркетами Metro і «Епіцентр» сприяє створенню потужного торгового кластера, який стане запорукою високої відвідуваності об’єкта. В Planeta Mall розміститься більше 120 магазинів, 15 ресторанів і якірні орендарі: продуктовий супермаркет, універмаг товарів для будинку JYSK на 1400 кв. м, дитячий розважальний центр Smile Park на 3000 кв. м., семизальний кінотеатр Wizoria, більше 10 міжнародних універмагів одягу і взуття. Також в Planeta Mall буде представлений найбільший асортимент операторів електроніки серед всіх харківських ТРЦ. Поруч з об’єктом буде розташований паркінг на 1000 машиномісць.