м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ Pannonia відкрились магазини House та Cropp

1 листопада на другому поверсі першого у місті Ужгород професійного торгово-розважального центру Pannonia свої двері для відвідувачів відкрили магазини польської групи LPP group – House та Cropp. Ця подія особлива не тільки для мешканців міста а і для України вцілому, оскільки вперше з 24 лютого бренди House та Cropp відкрили нові магазини в країні. Тепер усі охочі можуть завітати до просторих магазинів Cropp площею близько 430 м2 та House –  416 м2. Раніше у ТЦ Pannonia вже було відкрито магазин групи компаній LPP group – Sinsаy. Ексклюзивним брокером ТЦ Pannoniа є компанія UTG, яка продовжує працювати на благо мешканців України та на власному прикладі демонструє ринку можливості заповнення торгових площ своїх партнерів у складні часи.

Cropp та House  – це бренди сучасного молодіжного чоловічого та жіночого одягу. Тому у нових магазинах мешканці та гості Ужгорода можуть знайти широкий асортимент необхідних товарів для повсякденного життя. Так, House – це оптимістичний стильний бренд, створений для жінок та чоловіків, студентів та дорослих. Для всіх, хто хоче добре виглядати у повсякденному житті, хто відстежує нові тенденції. Cropp – магазин польського бренду молодіжного одягу, який підкреслює індивідуальність, говорить про почуття стилю, відсутність скромності й скутості. Вуличний стиль одягу та аксесуарів демонструє свободу ідеї, дозволяє бути розкутим і привертати до себе увагу перехожих.

ТРЦ Pannonia загальною площею близько 6000 м2, відкрився у квітні цього року. У ньому вже успішно працюють такі оператори, як продовольчий супермаркет «Сільпо», який став якірним орендарем, просторий магазин Sinsаy, аптека мережі «Аптека Доброго Дня», хімчистка «Чисто», ювелірні мережі «УкрЗолото» та «СЮФ».