м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У ТРЦ «Мегамолл» відкрито обсерваторію вражень від «Сільпо»

У рамках реконцепції в ТРЦ «Мегамолл» відкрито оновлений супермаркет «Сільпо» в стилі «Обсерваторія». З 21 серпня тут можна зачаруватись зірками та пошукати космічні об’єкти під час покупок. Автором реконцепції ТРЦ виступила компанія UTG.

На площі понад 3000 кв.м. представлено кращі гастрономічно-астрономічні пригоди: «Власна кондитерська», «Лавка Традицій», кава з бутика FEELtrd та вино з Власного імпорту – це все можна знайти у оновленому супермаркеті. Також для замовлення гостей доступна гаряча піца із фірмової печі «Сільпо».

У обсерваторії вражень не залишать нікого байдужими найсмачніші астрономічні об’єкти: Туманність Пекаря, галактика Піцерій, обсмажений пояс Кавових астероїдів та вимір Лавка Традицій.

Довідка

Загальна площа ТРЦ «Мегамолл», розташованого в Вінниці, по вулиці 600-річчя, 17 Е, становить 67 000 кв. м, з яких 41 000 кв.м. – орендна. Відповідно до реконцепції, що розробила компанія UTG, об’єкт став найбільшим в місті і представив гостям додаткові концептуальні переваги. У ТРЦ розташовані понад 150 магазинів та паркінг на 800 машиномісць. Середньомісячна відвідуваність об’єкта складає 450 000 осіб.