м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У місті Южне відкрився новий ТРЦ за концепцією UTG

20 серпня в місті Южне Одеської області відбулося урочисте відкриття нового ТРЦ «Волна». Трирівневий торговий комплект розташований на проспекті Григорівського десанту, 3. Загальна площа ТРЦ склала 6500 м2, поруч розташований паркінг на 200 машиномісць. Автором концепції виступила компанія UTG.

Южне – найбільший морський торговий порт в Україні з постійним приростом чисельності населення і високою платоспроможністю жителів. Сучасні торгові центри в місті були відсутні, у зв’язку з чим девелопмент торговельної нерухомості був сприятливим.

Концепція UTG передбачала розміщення найбільшого в місті супермаркету провідної продовольчої мережі «Сільпо», широкий асортимент портативної електроніки і великої побутової техніки від лідерів рітейлу Eldorado, Rozetka, «Алло», галерею золотого кварталу, кафе і ресторани з панорамним видом на море.

Якірним орендарем ТРЦ став супермаркет «Сільпо», площею 2000 м2, який присвячений Антарктиді і легендарній станції «Академік Вернадський». В інтер’єрі багато декорованого льоду, бурульок і крижаних стель. На стінах «Сільпо» зображені місця і замальовки з історії південного континенту. Також в ТРЦ розмістилися fashion-бутики, салон мобільного зв’язку, відділення банку та інші оператори. Найближчим часом планується відкриття дитячої розважальної зони і кінотеатру.