м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У Мінську з’явиться торговий центр з «зеленою» концепцією

Компанія UTG багато років вивчає і успішно працює в Білорусі і розробляє концепції об’єктів торговельної нерухомості. Ринок цієї країни безперервно розвивається, про що свідчить будівництво і введення в експлуатацію сучасних ТРЦ. Зокрема, в Мінську розпочато будівництво торгово-розважального комплексу Green Time, який відкриється в кінці 2021 року. Концепція нового ТРЦ базується на створенні простору для активного способу життя з відкритим майданчиком на даху комплексу. Головним інвестором проекту є компанія-забудовник «ГлавІндустріяСтрой», яка вже запустила 4 торгових центру в містах Білорусі.
За інформацією порталу belretail, загальна площа одноурівневого ТРЦ Green Time складе 33 000 м2, з яких 13 000 м2 – торговельна. Головною особливостю проекту є відкритий озеленений майданчик на даху, де розмістяться альтанки, дитяча розважальна зона і навіть автокінотеатр. Увага до екології і турбота про навколишнє середовище буде враховано і в інших деталях об’єкта. А саме: ТРЦ стане першим торговим центром в Білорусі, де будуть розташовуватися зарядні станції для електромобілів і автомати для збору пластику. При цьому будуть висуватися додаткові вимоги до всіх орендарів – використовувати матеріали які розкладаються: наприклад, для кав’ярень забороняється використовувати пластикові трубочки, на зміну їм прийдуть одноразові з паперу або скла. Сам забудовник використовує натуральні матеріали в обробці: камінь, дерево, метал.
Якірними орендарями ТРЦ стануть: гіпермаркет Green (площей 3 600 м2), спортивна зона з фітнес-центром, дитяча зона магазинів з розважальним центром для маленьких відвідувачів (2 000 м2), fashion-галерея з більш ніж 30 магазинами, фудкорт в форматі пулу кафе і ресторанів площею близько 1 200 м2. Для відвідувачів даху біля входу буде встановлено спеціальний термінал, через який можна вибрати один із закладів, розміщених в комплексі, і будь-яку позицію з меню. Прямо через автомат можна оплатити замовлення, спускатися нікуди не потрібно: спеціально спроектована система сама доставить їжу на дах.