м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У Києві побудують другу чергу ТЦ Дитячий світ і проведуть редевелопмент першої – RAU

В рамках нової концепції, планується редевелопмент першої черги ТЦ Дитячий світ в Дніпровському районі столиці за адресою вул. Малишка, 3, а також будівництво другої черги.

Як повідомила RAU прес-служба компанії UTG, орендна площа торгового центру розшириться на 15 000 кв. м. Загальна площа оновленого ТЦ Дитячий світ складе 48 500 кв. м, з них орендна – 25 000 кв. м. Проект розроблений компанією Edelburg Development.

У Дитячому світі будуть представлені електроніка, спортивні, косметичні товари, одяг і взуття, парфумерія, розширений асортимент дитячих товарів. Також планується розміщення дитячого розважального центру, кінотеатру, кафетерію та ресторанів. Для зручності відвідувачів на даху передбачена парковка на 133 машиномісць.

Після запуску в експлуатацію другої черги і реконцепції першої, планована щоденна відвідуваність торгового центру складе 35 000 чоловік. Як уточнили в компанії, “у зв’язку з карантинами і змінною ситуацією на ринку” орієнтовна дата відкриття не оголошується.

Довідка. Спеціалізований Універмаг дитячих товарів Дитячий світ працює в Києві на вул. Малишка, 3 з 1987 року. У ньому можна купити іграшки, одяг і взуття, дитячі велосипеди, самокати, коляски та автокрісла, товари для догляду за малюками, товари для майбутніх мам, дитячі меблі, спортивні товари, канцтовари для школярів та інше. З 1997 року власниками об’єкта числяться Світлана Полутова та її син Дмитро Полутов.