м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У харківському ТРЦ Planeta Mall відкриється супермаркет «Сільпо»

Провідна мережа «Сільпо» відкриє новий супермаркет в харківському ТРЦ Planeta Mall. Загальна площа складе 4037,22 кв. м, супермаркет буде розташований на 1 поверсі ТРЦ. Договір оренди був підписаний ексклюзивним брокером проекту компанією UTG.

Новий «Сільпо» буде оформлений в унікальному дизайнерському концепті. «Ми прагнемо відкривати супермаркети в тих об’єктах, які цікаві і цінні для інфраструктури міста в цілому. З огляду на концепцію, портрет майбутнього гостя і розташування, ТРЦ Planeta Mall є перспективним для розвитку нашої мережі», – коментує Андрій Шутко, віце-президент з розвитку групи компаній Fozzy Group.

«При формуванні tenant-mix ми орієнтувалися на лідерів українського рітейлу, які відповідають всім нашим вимогам. Супермаркет провідної продуктової мережі «Сільпо» якісно підсилить склад орендарів ТРЦ і стане одним з трафікогенеруючих операторів», – коментує директор UTG Євгенія Локтіонова.

Довідка:

Planeta Mall стане найбільшим ТРЦ в регіонах України. Його загальна площа складе 110 000 м2, з яких орендна 70 000 м2. Розташування ТРЦ поруч з гіпермаркетами Metro і «Епіцентр» сприяє створенню потужного торгового кластера, який стане запорукою високої відвідуваності об’єкта.

В Planeta Mall розміститься більше 120 магазинів, універмаг товарів для дому JYSK на 1400 кв. м, дитячий розважальний центр Smile Park на 3000 кв. м., семизальний кінотеатр Wizoria, більше 10 міжнародних універмагів одягу і взуття.

Також в ТРЦ буде розміщений великий фуд-хол, де буде представлено понад 25 різних кухонь. Поруч з об’єктом розташований паркінг на 1000 машиномісць.

Відкриття заплановано на березень 2022 року.