м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

У Дніпрі відбудеться відкриття оновленого ТРК APPOLO

1 червня торгово-розважальний комплекс Appolo, розташований по вул. Титова, 36 у Дніпрі, порадує жителів та гостей міста відкриттям другої черги комплексу. У перший день літа оновлений ТРК загальною площею близько 50 000 м2, з яких 36 000 м2 відведено під оренду, представить відвідувачам унікальний пул орендарів, серед яких міжнародні оператори, ще не представлені в місті. Розробником концепції та ексклюзивним брокером ТРЦ виступала компанія UTG.
Незважаючи на великий інтерес, викликаний відкриттям оновленого комплексу, з огляду на ситуацію з Covid -19 у Appolo приділяється максимальна увага дотриманню всіх заходів для забезпечення безпеки відвідувачів і орендарів. Однак великі площі комплексу дозволять відвідати його всім бажаючим. Гості ТРК зможуть ознайомитися з продукцією міжнародних універмагів одягу і обуві.Среді них – вже полюбившийся українцям французько-турецький бренд LC Waikiki. Просторий магазин площею близько 1200 м2 запропонує модний одяг і аксесуари для всієї родини. Також в Appolo свої товари представить відома в Європі мультибрендова мережу ССС, яка має широкий асортимент взуття та аксесуарів як світових брендів, так і власного виробництва. Також порадує широким асортиментом і акційними пропозиціями мережа спортивних магазинів «Мегаспорт». А маленькі відвідувачі зможуть знайти собі подарунок і пограти в просторому магазині «Будинок іграшок» площею близько 530 м2.
Крім цього, вперше у місті в оновленому Appolo відкриється техно-хаб. У ньому розмістяться такі оператори як: Eldorado, Comfy, Rozetka, та інші брендові магазини техніки і мобільного зв’язку. Також в ТРК створена повноцінна зона фуд-корту де серед операторів – популярний у відвідувачів ресторан McDonald’s, який поки буде працювати по системі Take away. А після зняття обмежень на діяльність кінотеатрів, гостей ТРК порадує відкриття 7-залів «Планети Кіно». «Насичений тенант-мікс з першими у місті великими якірними орендарями, без сумнівів, приверне не тільки вже лояльних, а й нових відвідувачів, – зазначає Олена Ткаченко, начальник відділу маркетингу ТРЦ. – Тим самим оновлений Appolo займе почесне місце одного з найбільш відвідуваних та популярних об’єктів торгової нерухомості Дніпра».