м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

ТРЦ Ocean Plaza готується до відновлення роботи в жовтні

«Керуюча компанія ТОВ «Київ Молл Менеджмент» ТРЦ “ОУШЕН ПЛАЗА” рада повідомити про можливість відкриття ТРЦ для відвідувачів, та поновленню роботи  орендарів та   підрядних компаній вже в жовтні», -зазначено у офіціальному листі компанії.

Повідомляємо, що раніше 100% корпоративних прав ТОВ “ІС “Либідь”  (власник зазначеного ТРЦ) були передані за рішенням суду до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА). Згідно з отриманої  інформації  від ТОВ “ІС “Либідь” наразі судом скасовано  арешту  частки у 33,35% корпоративних прав як  ТОВ “ІС “ЛИБІДЬ”, так і його учасника – ТОВ “АВАНГАРД-ВІЛАРТІ”, які належать громадянину України Хмельницькому В.І.

Компанія «Київ Молл Менеджмент» розцінює повернення 33% частки корпоративних прав українському акціонеру і залишення під контролем держави 67% частки корпоративних прав як рішення в інтересах держави, української економіки і українського бізнесу.

Також керуюча компанія була проінформована керівництвом ТОВ “ІС “ЛИБІДЬ”  та отримала підтвердження щодо скасування арешту нерухомого майна, серед якого будівлі ТРЦ “ОУШЕН ПЛАЗА”, та рахунків Товариства. Всі кошти від оренди та використання ТРЦ Ocean Plaza знаходяться на рахунках в Україні, їхнє виведення закордон неможливе.

Таким чином, керуюча компанія та всі орендарі ТРЦ “ОУШЕН ПЛАЗА” нарешті знову отримали гарантовану законом можливість користуватися приміщеннями ТРЦ та відновити свою законну господарську діяльність, повернути своїм працівникам робочі місця та дохід – їх сім’ям, працювати задля громадян України та нашої держави – України в цілому, задля підтримки та відновлення її економіки.

Загалом після відкриття ТРЦ будуть мати можливість забезпечення робочими місцями в його екосистемі близько 3000 співробітників разом з працівниками орендарів, керуючої компанії і підрядних організацій.

У ТРЦ “OCEAN PLAZA” здійснюють господарську діяльність  80 підрядних організацій та 395 орендарів,  серед яких значну частину складають мережеві орендарі, серед яких: мережа “ІНТЕРТОП” в кількості  11 магазинів, мережа “MD fashion” в кількості 7 магазинів, мережа “СІТІ МОДА” в кількості 5 магазинів, мережа “LPP Group” в кількості 4 магазини,  мережа “БНС” в кількості 4 магазини, мережа “ULTRA” в кількості 7 магазинів, ,  мережа “АДІДАС” в кількості 4 магазини, мережа “FM Group” у кількості 5 ресторанів, мережа “ЛЮКСОПТИКА” в кількості 2 магазини, мережа “АЛЛО” в кількості 2 магазини.

Також в ТРЦ представлена значна кількість українських та міжнародних відомих мережевих брендів, а саме: LC Waikiki, Эльдорадо, Comfy, Vitto Rossi, Estro, Begoodi, UA Made, Master Zoo, Liu Jo, Benetton, PINKO, COLIN’S, Twinset, Helen Marlen, Золотий Вік, Дека, Секунда, БУДИНОК ІГРАШОК, Антошка, Reima, ROZUM, Crocs, TOM TAILOR, MUST HAVE, VOVK, Andre TAN, Swarovski, FREYWILLE, Укрзолото, Anabel Arto, Piquadro, Samsonite тощо.

Керуюча компанія переконана, що за поточних умов, коли країна зазнає колосальних фінансових та людських втрат, такий актив як Ocean Plaza зобов’язаний працювати на користь вітчизняної економіки та перемоги.