м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

ТРЦ «Мегамолл» визнаний кращим середнім ТРЦ за версією RAU Awards

10 вересня 2021 року в Києві відбулася п’ята щорічна церемонія нагородження кращих рітейлерів і девелоперів України – RAU Awards 2021. Вінницький ТРЦ «Мегамолл» отримав одразу 2 нагороди: золото в номінації «Кращий середній ТРЦ поза міст-мільйонників», а також срібло в номінації «Відкриття року в девелопменті».

У 2021 році пройшло відкриття другої черги ТРЦ «Мегамолл» у Вінниці. «Мегамолл 2.0» представив оновлені формати магазинів, що вже полюбилися відвідувачами, а також нові для жителів Вінниці міжнародні бренди. Відповідно до реконцепції, яку розробила компанія UTG, нова черга орендною площею 10 000 кв. м. зробила об’єкт найбільшим в місті і додала нові концептуальні переваги для відвідувачів. Також компанія UTG протягом багатьох років є ексклюзивним консультантом проекту.

«Для нас дуже приємно отримати першість в номінації «Кращий середній ТРЦ поза міст-мільйонників», а також срібло в номінації «Відкриття року в девелопменті». ТРЦ «Мегамолл» розвивається разом із запитами споживачів і стає кращим, пропонуючи унікальний набір брендів і вражень. Премія RAU Awards є для нас важливим показником визнання профільної спільноти», – коментує директор ТРЦ “Мегамолл” Андрєєв Андрій.