м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

ТРЦ Глобал UA у Житомирі буде добудований та отримає нову концепцію – Property Times

Як повідомляє Property Times, житомирський ТРЦ «Глобал UA» продовжує свій розвиток. Планується створення 3 черги площею 8 000 кв.м, а також реконцепція 2 черги. Компанія UTG виступить ексклюзивним брокером проекту.

1 черга «Глобал UA» була відкрита в 2008 році, і вже в 2009 була запущена друга черга. ТРЦ є одним з найуспішніших і масштабних проектів компанії UTG, де вона виступила розробником концепції, ексклюзивним брокером і керуючою компанією.

На сьогоднішній день середня відвідуваність «Глобал UA» становить 35 000 чол. / день. Після запуску в експлуатацію третьої черги GBA складе 142 000 кв.м, з них GLA – 71 000 кв.м. Завдяки цьому, об’єкт стане найбільшим в Україні серед міст з населенням до 1 мільйона.

Довідка: ТРЦ «Глобал UA» поєднує в собі якісні архітектурні рішення, багатофункціональність інфраструктури і широту в асортименті послуг, що надаються. На території комплексу працює продуктовий універмаг «Ашан», кінотеатр Multiplex і сімейний центр «Острів пригод», також в ТРЦ розташовані 3 найбільші оператори електроніки і побутової техніки, понад 80 магазинів одягу та взуття, більше 20 магазинів декору і меблів, оператори зоотоварів і фуд -корт.